Kurumsal

17 yıldır hayata dokunuyoruz...

17 yıl önce bir hayalle yola çıktık. Adını ‘‘Yeni Kastamonu’’ koyduğumuz bu hayal; eski Kastamonu’yu koruyarak, onun kıyılarına doğayla barışık elit ve güvenli yerleşim alanları kurmak, yüzlerce binlerce farklı hayata dokunmaktı.

Bizim için aynı zamanda bir keşif yolculuğu idi hayata dokunmak. Çamlıca Sitesi, Koru Sitesi, Yakut apartmanı, Ihlamur konutları, Zümrüt konutları ve Palmiye Konutları gibi projeler bize göre bambaşka hayatlar aslında.
Son keşif Açelya Apartmanı da öyle.
Yeni keşiflerimiz de...

Şehir hayatını biçimlendiren yaşam alanları geliştirme vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profilimizle, sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında sektörün öncüsü olma misyonumuzla, aynı enerji ve heyecanla hayata dokunmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Kastamonu ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Kastamonu’da gerekse ülke genelinde tercih edilen bir kurum olmaktır.

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir.

Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ilimiz gerekse ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır.

TAAHHÜTLERİMİZ

Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana hedefimizdir. Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli bir kurum olacağız.

Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ve dürüst kimliğimizden taviz vermeyeceğiz. İş sağlığı ve güvenliği politikamız tüm paydaşlarımıza açık olacak ve müşteri memnuniyeti temel unsur olarak kalacaktır.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız varlık nedenimizdir. Çalışma ortamlarımızın güvenli ve sağlıklı olması için gerekli önlemleri alacak ve bunların korunmasına öncelik vereceğiz.

Tüm politika ve taahhütlerimiz, sürekli iyileştirilmesi için çalışanlarımızın katılım ve desteği ile takip edilecek, sonuçları üst yönetim tarafından gözden geçirilecektir.